Ograniczenie funkcjonowania przedszkola

Szanowni Rodzice!

Kolejny raz zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom w domu od dnia 29 marca 2021r.

Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 26 marca 2021r. poz. 561 zawiera Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID – 19.

Zgodnie z tym Rozporządzeniem od 29 marca 2021r. do 11 kwietnia 2021r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie publicznych i niepublicznych przedszkoli. Nasze przedszkole również ogranicza funkcjonowanie. Ograniczenie to nie dotyczy Rodziców dzieci wymienionych w Rozporządzeniu. Wypełniając zapisy Rozporządzenia od 29 marca 2021r. nasze przedszkole może przyjmować pod opiekę tylko dzieci Rodziców wymienionych jako uprawnieni.

W czasie dyżuru przedszkole będzie czynne od 6.30 do 16.00.

Dzieci mają zajęcia planowe z nauczycielem, opiekę i wyżywienie. Dzieci, które pozostają w domu będą objęte nauczaniem zdalnym.

Kochani Rodzice biorąc pod uwagę ogromny wzrost zachorowań, zwracam się z prośbą w miarę możliwości o zapewnienie opieki dzieciom w domu, by uniknąć dużego skupiska osób, a co za tym idzie zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i moich pracowników.

Szczegółowe informacje oraz treść Rozporządzenia pod linkiem

Serdecznie pozdrawiam.

Zofia Smajdor

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *