Ograniczenie funkcjonowania przedszkola

Szanowni Rodzice!

Kolejny raz zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom w domu od dnia 29 marca 2021r.

Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 26 marca 2021r. poz. 561 zawiera Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID – 19.

Zgodnie z tym Rozporządzeniem od 29 marca 2021r. do 11 kwietnia 2021r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie publicznych i niepublicznych przedszkoli. Nasze przedszkole również ogranicza funkcjonowanie. Ograniczenie to nie dotyczy Rodziców dzieci wymienionych w Rozporządzeniu. Wypełniając zapisy Rozporządzenia od 29 marca 2021r. nasze przedszkole może przyjmować pod opiekę tylko dzieci Rodziców wymienionych jako uprawnieni.

W czasie dyżuru przedszkole będzie czynne od 6.30 do 16.00.

Dzieci mają zajęcia planowe z nauczycielem, opiekę i wyżywienie. Dzieci, które pozostają w domu będą objęte nauczaniem zdalnym.

Kochani Rodzice biorąc pod uwagę ogromny wzrost zachorowań, zwracam się z prośbą w miarę możliwości o zapewnienie opieki dzieciom w domu, by uniknąć dużego skupiska osób, a co za tym idzie zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i moich pracowników.

Szczegółowe informacje oraz treść Rozporządzenia pod linkiem

Serdecznie pozdrawiam.

Zofia Smajdor

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.